Reserva 8 Uno vinoteka
- Hladilnik za vino
- Nerjaveče jeklo
-
Blago, ki je bilo s strani stranke preizkušeno ali kratkotrajno uporabljano. Na izdelku so lahko blagi znaki obrabe, kot so praske. Originalna škatla je lahko rahlo poškodovana ali prepakirana. Izdelek je bil preizkušen in je popolnoma funkcionalen. K temu nudimo 2-letno garancijo.165,00 €RRP: 194,90 €
- Na zalogi je samo še nekaj artiklov - hitro naročite! Na zalogi je samo še nekaj artiklov - hitro naročite!
- Čas dostave: 4 - 5 delovnih dni
- Ekspresna dostava
- 14 dni za vrnitev
Glavne značilnosti
- Zmogljivost: 23 litrov za do 8 steklenic vina v hladilnem območju
- Hrup: obratovalni hrup z vrednostjo le 26 dB
- Digitalno upravljanje: upravljalna plošča na dotik z digitalnim zaslonom LCD na zunanji strani vrat
Opis izdelka
Odlična vina izjemno dobrega okusa v elegantni vinoteki Klarstein Reserva 8 Uno, saj so za takojšnje uživanje vedno ohlajena na tisto pravo temperaturo.
Naj bo to fino rdeče vino, peneče belo ali sveže roze: elegantna vinoteka Reserva 8 Uno lahko sprejme do 8 steklenic vina v enem 23-litrskem hladilnem območju. Vse steklenice so lepo shranjene na štirih nivojih s tremi izvlečnimi kovinskimi policami. Z nadzorno ploščo na dotik in LC prikazovalnikom na zunanji strani vrat lahko temperaturo individualno in priročno nastavite na vrednost med 11 in 18 °C. Preklopna svetlo bela LED luč v notranjosti zagotavlja potreben pregled in odlično predstavi vsebino vinoteke na sceno.
Dvojno zastekljena vrata ne samo, da izgledajo dobro, temveč tudi kadar koli omogočajo hiter pregled vsebine hladilnika za pijačo Klarstein Bellevin 8 Uno. Notranjost ima elegantno črno barvo, ki povečuje razkošen učinek naprave. Kombinacija stekla, nerjavečega jekla in svetlobe naredi vinoteko dekorativni dodatek vsakemu prostoru. Zaradi majhnih dimenzij je mini vinoteka Bellevin 8 Uno idealna tudi za majhne prostore. Zahvaljujoč komaj slišnemu delovnemu hrupu, ki znaša le 26 dB, jo je mogoče enostavno namestiti v spalnice ali sobe za goste.
Praktična, čudovite oblike in prepoznavna: vinoteka Bellevin 8 Uno iz podjetja Klarstein.
Lastnosti
- Središče pozornosti v stanovanju: elegantna vinoteka s panoramskimi steklenimi vrati z okvirjem iz nerjavečega jekla
- Enostavna: upravljalna plošča na dotik z digitalnim zaslonom LCD na zunanji strani vrat
- Vse na prvi pogled: odlično osvetljena z belo notranjo osvetlitvijo LED
- Razred energetske učinkovitosti: G
- Prostornina: 23 litrov
- Prostor za shranjevanje do 8 steklenic (standardne steklenice do višine 310 mm)
- Temperaturno območje: od 11 do 18 °C (dosegljiva vrednost v notranjosti ne sme biti višja od temperature okolja na mestu namestitve)
- Za temperature okolja od 16 do 32 °C
- Moč: 70 V
- Hladilno sredstvo: R600a
- Delovni hrup: 26 dB
- 4 ravni shranjevanja
- 3 izvlečne lesene police
- Enostavno čiščenje
- Zapiranje vrat: desno (ni zamenljivo)
- Hlajenje: termoelektrično
- Postavitev: prostostoječe ali na delovnem pultu
- Napajanje: 220 – 240 V~ | 50 Hz
Mere in tehnične podrobnosti
- mere (z ročajem vrat): približno 26 × 48,5 × 54 cm (Š × V × G)
- notranje mere: približno 18 × 35 × 32 cm (Š × V × G)
- razmik med policami: približno 8,5 cm
- dolžina kabla: približno 200 cm
- teža: približno 10 kg
Kaj bo dostavljeno
- 1 × vinoteka
- 3 × lesene police
- 1 × ročaj vrat za pritrditev
- navodila za uporabo v več jezikih
Pogoji za dostavo
Čas dostave: 4 - 5 delovnih dni